Kalbos

Naujienos

  Lady ANION AKCIJA

Net iki 25% nuolaida

Akcija galioja tik birželio mėnesį Camelia vaistinėse.

 

 

 

TOP ĮMONĖ 2018

UAB “Genba Pharma” patenka tarp 6% patikimiausių ir ekonomiškai stabiliausių įmonių Lietuvoje.*

Mes plėtojame skaidrų verslą, puoselėjame įmonės finansinę reputaciją, konkurencingumą, atsakomybę ir pagarbą savo verslo aplinkai.

* Šaltinis: www.rekvizitai.lt

 

TYRIMAI IR SERTIFIKATAI

Norime informuoti mūsų klientus, jog Lady ANION® paketai ir įklotai su ekologiška medvilne ir anijonine juostele įgijo Made for health® sertifikatą. Tai cheminės ir biologinės saugos simbolis sveikatos priežiūros sektoriuje visiems tekstilės gaminiams.

 

Norime informuoti mūsų klientus, jog Lady ANION® paketai ir įklotai su ekologiška medvilne ir anijonine juostele įgijo Oeko-Tex® Standard 100 sertifikatą. Jis užtikrina, jog Lady ANION® produktai atitinka ekologinius reikalavimus keliamus produktams turintiems tiesioginį sąlytį su oda.

 

 

RHINOLAYA BALIONŲ ŠVENTĖ

 


Atėjus pavasariui, daugelis mažųjų ir didesnių susiduria su užgulusios ar varvančios nosies problema. Todėl balandžio mėnesį Eurovaistinė nusprendė pradžiuginti tokius ligoniukus surengdami Kauno Akropolyje balionų šventę. Čia mažieji turėjo galimybę gauti mėlynųjų Rhinolaya balionų. Juk kai yra gera nuotaika, nėra laiko kada sirgti!!!