Kalbos

Naujienos

AKCIJOS!!!

TIK spalio mėnesį

 Lady ANION linijos pakuotės

su 25% nuolaida.

 

 

TOP ĮMONĖ 2018

UAB “Genba Pharma” patenka tarp 6% patikimiausių ir ekonomiškai stabiliausių įmonių Lietuvoje.*

Mes plėtojame skaidrų verslą, puoselėjame įmonės finansinę reputaciją, konkurencingumą, atsakomybę ir pagarbą savo verslo aplinkai.

* Šaltinis: www.rekvizitai.lt

 

TYRIMAI IR SERTIFIKATAI

Norime informuoti mūsų klientus, jog Lady ANION® paketai ir įklotai su ekologiška medvilne ir anijonine juostele įgijo Made for health® sertifikatą. Tai cheminės ir biologinės saugos simbolis sveikatos priežiūros sektoriuje visiems tekstilės gaminiams.

 

Norime informuoti mūsų klientus, jog Lady ANION® paketai ir įklotai su ekologiška medvilne ir anijonine juostele įgijo Oeko-Tex® Standard 100 sertifikatą. Jis užtikrina, jog Lady ANION® produktai atitinka ekologinius reikalavimus keliamus produktams turintiems tiesioginį sąlytį su oda.

 Oeko tex Certificate 2019

 

RHINOLAYA BALIONŲ ŠVENTĖ

 


Atėjus pavasariui, daugelis mažųjų ir didesnių susiduria su užgulusios ar varvančios nosies problema. Todėl balandžio mėnesį Eurovaistinė nusprendė pradžiuginti tokius ligoniukus surengdami Kauno Akropolyje balionų šventę. Čia mažieji turėjo galimybę gauti mėlynųjų Rhinolaya balionų. Juk kai yra gera nuotaika, nėra laiko kada sirgti!!!