Kalbos

Straipsniai

Efektyvi pagalba viduriuojant ir vemiant

Viduriavimas ir vėmimas – tai labai varginantys negalavimai, ypatingai vaikams. Dažnai tokiais atvejais įvyksta dehidratacija, todėl organizmą reikia papildyti skysčiais. Norint patikrinti, kaip tėvai kovoja su šia problema, buvo suorganizuotas tyrimas „Test ORSALIT® DRINK“. Šio tyrimo tikslas buvo išsiaiškinti nuomonę apie skysčių pusiausvyrą atstatantį gėrimą ORSALIT ® DRINK, kuris naudojamas dehidratacijai šalinti viduriavimo ir vėmimo atvejais.

 

Tyrimo rezultatai parodė, kad vaikui viduriuojant ir vemiant, tėvai dažnai naudoja skysčių pusiausvyrą atstatančius gėrimus.

Kokių priemonų imatės, kai jūsų vaikas viduriuoja?

 

Ar jūsų vaikas noriai geria rehidratuojančius gėrimus?

Atlikus apklausą, buvo atrinkta 100 asmenų grupė, kuriems buvo išsiųstas braškių skonio rehidratuojantis gėrimas ORSALIT® DRINK. Tėvai mielai pasidalino savo nuomone apie šį gėrimą.

Kaip jūsų vaikas suragavo, kai jam pasiūlėte ORSALIT® DRINK gėrimą?  

Ar ORSALIT® DRINK buvo skanus jūsų vaikui?              Kaip vertinate ORSALIT® DRINK lyginant su kitais tokio pobūdžio gėrimais?         

                                      

 

Ar pasiūlytumėte ORSALIT® DRINK kitiems tėvams?

 

 

 

 


Jei jūsų vaikas imtų viduriuoti, ar pirktumėte ORSALIT® DRINK?  

Ar jums ir jūsų vaikui patiko ORSALIT® DRINK kvapas?                   Ar jums ir jūsų vaikui patiko ORSALIT® DRINK pakuotė?